Telefon696 700 345 E-mailklikbus@gmail.com
  • en
  • pl

Wyjazdy objazdowe do Lwowa, czyli wypoczynek na Ukrainie

Luty 18 2018

Wielu z nas, na pewno chciałoby wyjechać na wycieczkę urlopową, do naszych sąsiadów, którzy nie ukrywajmy żyją w ciężkich czasach. Wyjeżdżając w podróż po Lwowie, na pewno będziemy zadowoleni, bowiem spędzimy więcej czasu w samym Lwowie niż w autobusie. Porównując inne wycieczki turystyczne.

Czytaj całość

Przewozy autokarowe do Tropical Islands!

Styczeń 29 2018

Nie trzeba lecieć w głąb Afryki, aby zobaczyć jak wygląda las tropikalny oraz poznać roślinność takich miejsc. Istnieje bowiem bardzo ciekawy obiekt znajdujący się pod Berlinem i ściągający tłumy turystów o każdej porze roku. Tropical Islands to tropikalny park rozrywki mieszczący się w starej hali produkcyjnej. Ciekawostką jest fakt, że jest to największy samonośny hangar na świecie. Koszt budowy hali wynosił ponad 70 miliardów euro!

Czytaj całość

Oferujemy najlepszy przewóz osób do kopalni Guido w Zabrzu!

Styczeń 04 2018

Historia kopalni Guido w Zabrzu liczy sobie ponad 150 lat! Jest to obiekt bardzo chętnie odwiedzany przez turystów z naszego kraju oraz z różnych zakątków świata. Została ona otwarta dla turystów dopiero w 2007 roku, dlatego wielu ludzi w naszym kraju nigdy o niej nie słyszało, a tym bardziej nie było w tym miejscu. Wydobycia zaprzestano w 1928 roku. Podczas podróży w to miejsce, poznamy historię kopalni.

Czytaj całość

Wynajem busów na Śląsk – najlepszy sposób na odwiedziny browaru w Tychach

Grudzień 10 2017

Pasjonaci tyskich piw, a także osoby, które uwielbiają poznawać najróżniejsze smaki piwa z pewnością powinni odwiedzić browar w Tychach, który jest najbardziej rozsławionym tego typu miejscem w naszym kraju. Każdego roku odwiedza go mnóstwo turystów z całego świata, gdyż przewodnicy opowiadają ciekawe historie o tym miejscu w języku angielskim. Browar w Tychach jest atrakcją dla osób, które planują wycieczkę w te rejony. Wynajem busów Śląsk to najlepszy sposób na dostanie się do Tych, szczególnie gdy mieszkamy bardzo daleko od tego miejsca.

Czytaj całość

Tani przewóz osób do Wieliczki

Listopad 14 2017

Obowiązkowym punktem na mapie Polski dla każdego pasjonata turystyki jest kopalnia a Wieliczce. To niezwykłe miejsce sprawi, że poczujemy się świetnie bez względu na porę roku a także samopoczucie. Dawniej wstęp do Wieliczki był dostępny jedynie dla osób ze specjalnym pozwoleniem. Dzisiaj jest jednak inaczej i każdy może odwiedzić to wspaniałe miejsce. Problemów z biletami nie ma bowiem żadnych, jednak warto zarezerwować je przed planowanym przyjazdem. Jeżeli chcemy dostać się do Wieliczki z innego miejsca w Polsce, tani przewóz osób będzie najpraktyczniejszym rozwiązaniem.

Czytaj całość