Telefon696 700 345 E-mailklikbus@gmail.com
  • en
  • pl

Wynajem busa na wakacje – cel Drezno

Szukasz ciekawego pomysłu na odwiedzenie nowego miejsca? Warto zastanowić się nad wyjazdem do Drezna, czyli niezwykle uroczego miasta znajdującego się we wschodnich Niemczech. Nie warto obawiać się braku znajomości języka niemieckiego, gdyż bardzo często porozumiemy się po angielsku. Warto postawić na wynajem busa na wakacje, szczególnie gdy chcemy zwiedzić więcej miast w Niemczech. Wracając jednak do Drezna, każdy znajdzie tam coś dla siebie. W mieście znajduje się mnóstwo ścieżek rowerowych, co na pewno przypadnie do gustu pasjonatom tego środka transportu.

Za najważniejszy obiekt w Dreźnie uważany jest Kościół Marii Panny, który został zbudowany w latach 1726-1743, jednak w 1945 roku został zbombardowany i zniszczony. Jego odbudowę rozpoczęto w 1994 roku i ukończono w 2005. Zwiedzając Drezno można zauważyć, że dużo w nim barokowego stylu i pomimo upływu lat nic się w nim nie zmieniło pod tym względem. W Dreznie znajduje się również najpiękniejsza mleczarnia na świecie oraz Drezdenski jarmark.

Podczas kilkudniowego pobytu w tym mieście napełniliśmy się niezwykłymi emocjami i doświadczeniami. Drezno jeszcze na długi czas pozostawi w nas to nieopisane uczucie piękna i harmonii.

Tagi: , , ,