Telefon696 700 345 E-mailklikbus@gmail.com
  • en
  • pl

Świnoujście – wyjazd 9-cioosobowym busem

Świnoujście – jest to miasto, które głównie słynie z uzdrowisk w północno-zachodnim krańcu Polski. Miasto w województwie zachodniopomorskim z portem morskim i kąpieliskiem, położone nad cieśniną Świną oraz nad Morzem Bałtyckim.

Udając się do uzdrowiska, możemy liczyć na leczenie: chorób ortopedyczno-urazowych, chorób układu nerwowego, chorób reumatologicznych, chorób kardiologicznych bądź chorób górnych i dolnych dróg oddechowych, otyłości, czy chorób skóry.

Ponadto na terenie Świnoujścia znajdziemy aż 15 zakładów lecznictwa uzdrowiskowego w tym 2 szpitale uzdrowiskowe, 11 sanatoria uzdrowiskowe, 1 zakład przyrodoleczniczy.

Świnoujście, oczywiście nie jest tylko punktem leczniczym na mapie Polski.   Mianowicie są tu, całoroczne punkty informacji turystycznej, jeden z nich znajduje się na Wybrzeżu Władysława, drugi przy byłym przejściu granicznym Świnoujście-Ahlbeck. Wyciąg – Wojtek Zawoja Czatoża czy też Kolisty Groń Zawoja Widły to kolejne miejsca warte zobaczenia zwłaszcza zimową porą. Mamy tu trasy ratrakwane, naśnieżane i oświetlone, przy wyciągach, no i działającą  szkole narciarską.

Najlepiej wybrać się w podróż z rodziną lub znajomymi, dlatego też, bus 9 osobowy na tak wyczerpującą wyprawę, powinien być standardem. Wszystkie te i inne atrakcje najlepiej zobaczyć na własne oczy, a jeżeli cierpimy na jakąś dolegliwość to Świnoujście powinno być obowiązkowe w naszych planach urlopowych!

Tagi: , , , , ,