Telefon696 700 345 E-mailklikbus@gmail.com
  • en
  • pl

Narty w Tatrach i Alpach

Idzie luty, podkuj buty… narciarskie. W kończącym się właśnie miesiącu zawieźliśmy amatorów szusowania na stoki wyśmienitych kurortów w Tatrach i Alpach.

Wyjazd w góryEuropejskie łańcuchy górskie gwarantują fantastyczne warunki narciarskie co najmniej od grudnia do kwietnia. Luty stanowi apogeum śnieżnych możliwości, jakie funduje nam matka natura. Dlatego zrobiliśmy wszystko, aby nasi pasażerowie –  w tym jadący na zimowiska uczniowie z województwa śląskiego – bezpiecznie
i komfortowo dotarli m.in. do Jasnej na Słowacji i do Loefer Almenwelt w austriackich Alpach.

Transport osób do naszych południowych sąsiadów to prawdziwa przyjemność. Przy dobrej organizacji wyjeżdżając rano, już wieczorem można wskakiwać w narciarskie buty
i korzystać z oświetlonych stoków szczytu Chopok.
A jest z czego korzystać. Jasna Chopok to jedna z najlepszych destynacji na mapie Niżnych Tatr. Do dyspozycji mamy trasy o różnym stopniu trudności: od oznaczonych kolorem niebieskim do tych najtrudniejszych – czarnych. Ośrodek ten słynie z nowoczesnego rozwiązania skipass i doskonałej infrastruktury, dzięki czemu przepustowość na tamtejszych stokach osiąga zawrotne wyniki – nawet 25 tys. osób na godzinę.

W drugiej połowie lutego zorganizowaliśmy tygodniowy wyjazd do Loefer Almenwelt. To idealne miejsce na zimowe wypady i wycieczki zagraniczne dla rodzin z dziećmi. W malowniczej Dolinie Saalachtal położone są ośrodki przystosowane głównie dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy. Liczne szkółki i wyciągi dla dzieci, parki, opieka nad najmłodszymi, a także zniżki i promocje – wszystko to sprawia, że ten alpejski ośrodek gwarantuje spokojny, rodzinny wypoczynek.

Tagi: , , ,