Telefon696 700 345 E-mailklikbus@gmail.com
  • en
  • pl

Idealne wakacje, dzięki busom międzynarodowym w Austrii

Palfau czyli Dolina Salzy w austriackich Alpach, jest to fenomenalna baza na wycieczki w góry. Możemy tu skorzystać z wielu ścieżek rowerowych, ale przede wszystkim rozpocząć przygodę z raftingiem!

Palfau – bez dwóch zdań jest najbliższym miejscem dla Polaków, dostarcza ona mnóstwo  atrakcji na wodzie, a równocześnie karmi oczy niezwykłymi widokami.

Może i w Polsce nie brakuje ładnych rzek, lecz które z nich oferują rosnący poziom trudności podczas spływu? To zapewnia właśnie szmaragdowa rzeka Salza w Austrii. Jeśli szukamy adrenaliny dla wakacyjnego wypoczynku a nie interesuje nas zwykłe zwiedzanie, albo bierny wypoczynek na plaży to spływy kajakowe w Austrii będą świetnym rozwiązaniem! Znajdziemy tu, ekstremalne doznania związane ze spływem, które sprawią, że wyjazd pozostanie długo w waszej pamięci!

Jeśli jesteśmy amatorami, którzy chcą spróbować swych sił, nie ma czego się obawiać. Istnieje bowiem możliwość wynajęcia instruktora, który pomoże nam się zagłębić w tajniki serwowania kajakiem po wodzie. Ponadto zawsze możemy liczyć na pomoc innych.

Jeśli zdecydujemy się na przygodowy rejs po Austrii wystarczy wynająć hotel oraz rozważyć busy międzynarodowe, które zawsze zawiozą nas na miejsce! Bo przecież odpoczynek zaczyna się już w podróży.

Tagi: , , ,