Telefon696 700 345 E-mailklikbus@gmail.com
  • en
  • pl

Ferie w słowackich aquaparkach

W ferie zimowe obieramy pełen kurs na Słowację. To tam znajdują się dwa największe w tej części Europy kompleksy wodne – Tatralandia i Besenova. Dla dzieci i ich opiekunów to wymarzony miejsce na zagospodarowanie przerwy od szkoły.

Wycieczki do TatralandiiOba ośrodki  położone są w pięknym i niezwykle interesującym pod względem turystycznym, rekreacyjnym i kulturowym regionie Liptów. W zależności od wielkości grupy dotrzeć tam pozwalają nam przewozy busami lub autokarami. Każdy wyjazd do słowackich aquaparków to okazja do połączenia kilku przyjemności w jednym: szusowania po stokach, wodnego szaleństwa i zwiedzania uroczych okolic, pełnych zabytków natury i kultury.

Tatralandia i Besenova oferują miejscowe zakwaterowanie, więc wyjazd może trwać zarówno weekend, jak i cały tydzień. Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Młodsi uczestnicy wycieczek wybierają zabawę na zjeżdżalniach i w basenach. Rodzice i opiekunowie mogą w tym czasie zrelaksować się za sprawą thalassoterapii, sauny czy zabiegów wellness, bez obawy o bezpieczeństwo swoich podopiecznych – nad ich aktywnością czuwają nie tylko ratownicy, ale i animatorzy zabaw.

Jeśli nasi pasażerowie wybierają wycieczki jednodniowe, ograniczają się tylko do wodnej rekreacji. Dłuższe wyjazdy w region Liptów można jednak połączyć ze śnieżnym szaleństwem na stokach położonej nieopodal Jasnej i zwiedzaniem okolicznych atrakcji turystycznych. Do wyboru mamy podziwianie stalagmitów i stalaktytów w Jaskiniach Demianowskich, a dla amatorów odrobinę bliższej przeszłości – oprowadzanie po osadzie celtyckiej Havránok lub po Zamku Likawa.

Tagi: , , ,