Telefon696 700 345 E-mailklikbus@gmail.com
  • en
  • pl

Wyjazdy objazdowe do Lwowa, czyli wypoczynek na Ukrainie

Wielu z nas, na pewno chciałoby wyjechać na wycieczkę urlopową, do naszych sąsiadów, którzy nie ukrywajmy żyją w ciężkich czasach. Wyjeżdżając w podróż po Lwowie, na pewno będziemy zadowoleni, bowiem spędzimy więcej czasu w samym Lwowie niż w autobusie. Porównując inne wycieczki turystyczne.

Gród Lwa nie jest podobny do żadnego innego miasta na świecie, dlatego też –wyjazdy objazdowe właśnie tam, mogą być idealną okazją by porządnie wypocząć i pozwiedzać. Warto tutaj zaznaczyć, że sam Gród jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, należy on do najpiękniejszych miast Europy. Unikalna architektura, która jest kształtowana pod wpływem różnych stylów europejskich od XIII do XX w. To nie jedyna atrakcja tego miejsca. Znajdziemy tu, unikalne  i architektoniczne krajobrazy dla Lwowa.

Dzięki podróży, będziemy też świadkami pięknych zabytków, które odzwierciedlają oblicze przeszłości. Ponadto taka wycieczka, może być niewyczerpanym źródłem estetycznych odczuć, a sama atmosfera starego galicyjskiego miasta z pewnością zachwyci każdego, kto choć raz w życiu miał okazję tu przyjechać. Do innych atrakcji, możemy zaliczyć Lwów Kazimierzowski, czyli przepiękny rynek, katedrę łacińską, kaplicę Boimów czy kościół dominikanów. Poza centrum zawsze można jeszcze zwiedzić Katedrę św. Jura i Cmentarze. Poznając Lwów i jego historie, będziemy chcieć tam wrócić, jak najszybciej!

Tagi: , , ,