Telefon696 700 345 E-mailklikbus@gmail.com
  • pl

Wycieczki autokarem do miasteczka Twinpigs

Wycieczki autokarem do miasteczka Twinpigs
Wycieczki autokarem do miasteczka TwinpigsTwinpigs

Jednym z celów wycieczki autokarem może być jedyne w swoim rodzaju miasteczko westernowe Twinpigs znajdujące się w Żorach. To park rozrywki oferujący aż 38 przeróżnych atrakcji dla całej rodziny utrzymanych w klimacie Dzikiego Zachodu.

Atrakcje Twinpigs

W Twinpigs można znaleźć wszystko, o czym tylko może zamarzyć dziecko. Dmuchana zjeżdżalnia, plac zabaw, wulkan wspinaczkowy, park linowy, młyńskie koło czy karuzela to tylko początek. Można pobawić się w takie nietypowe zabawy jak dojenie krowy albo strzelanie z łuku! Dla miłośników zwierząt zorganizowano małe zoo, kucykowo i zwierzyniec. Poza tym w miasteczku odbywają się przeróżne pokazy, takie jak napad na bank i inne inscenizacje kowbojskie, a także pokazy kaskaderskie. Ciekawym miejscem do odwiedzenia jest tajemnicze podziemie. Na terenie Twinpigs znajdują się aż trzy kina: Kino 360, Małe Kino i Kino 5D. Jakby tego było mało, można poznać zwyczaje Indian w ich wiosce znajdującej się niedaleko Family Coastera. Dla tych i wielu innych atrakcji z pewnością warto odwiedzić Dziki Zachód, aby spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi.

Miasteczko jest na tyle duże, że atrakcji z pewnością starczy na cały dzień zabawy. A przecież nie stoi nic na przeszkodzie, aby na spokojnie spędzić w Twinpigs cały weekend. Na potrzeby gości zadbano o hotel z wysokim standardem pobytu. Do wynajęcia są pokoje tematyczne z motywami meksykańskimi, kowbojskimi i indiańskimi. Osoby korzystające z trzygwiazdkowego hotelu na terenie parku nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z atrakcji. Innymi słowy, są one wliczone w cenę pokoju.

Oferty grupowe

Twinpigs posiada specjalną ofertę skierowaną dla szkół. Z pewnością dzieciakom należy się dzień zabawy po absorbującej czas i energię nauce. Bez problemu można także na terenie miasteczka zorganizować najróżniejsze imprezy, takie jak wesela, jubileusze, urodziny, studniówki, wieczory kawalerskie, a nawet komunie. W przypadku imprez wycieczki autokarem są najlepszą decyzją, jaką można podjąć odnośnie do transportu.

Jeśli ma być impreza, oczywiście potrzebne jest miejsce, gdzie można smacznie zjeść. Główną restauracją na terenie obiektu jest restauracja „Texas”. Można tam spodziewać się prawdziwych amerykańskich steków i burgerów. Oprócz tego w miasteczku Twinpigs jest jeszcze knajpa „Old West”, lokal utrzymany w klimacie meksykańskim „Mexicana”, a także kawiarnia „Pan Cake”. Nowością jest możliwość skorzystania z grillowiska niedaleko hydro-atrakcji.

Dlaczego wycieczki autokarem?

Wycieczki autokarem często po prostu mniej nas kosztują i nie jest tutaj mowa wyłącznie o pieniądzach. Korzystanie z usług autokarowych oszczędza kierowcom wielu niedogodności związanych z podróżą, szczególnie jeśli chcemy wybrać się w jakieś miejsce większą grupą osób. Zamiast gubić się na drodze w osobnych autach, można wsiąść do jednego pojazdu i nie przejmować się trasą. Wówczas czas podróży zamienia się w czas, który można spędzić razem, na rozmowach i zabawie. Wybierz wycieczki autokarem, a zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze.

Tagi: , , ,