Telefon696 700 345 E-mailklikbus@gmail.com
  • en
  • pl

Transport osób na sylwestra w gorących źródłach

Transport osób na sylwestra
Transport osób na sylwestra

Transport osób busem może dotyczyć różnych okazji. Ciekawą propozycją jest na przykład wynajem busa, aby większą grupą dojechać na sylwestra. Ośrodki turystyczne, hotele, czy restauracje każdego roku proponują coraz bardziej oryginalne imprezy. Jeśli chcemy spędzić miło i niepowtarzalnie czas, może skusimy się na sylwestra w gorących źródłach?

Jest to coś totalnie innego niż wszystko, a w zależności od szczegółowej oferty, świetnie bawić się mogą pary, przyjaciele, a nawet rodziny z dzieckiem. Chociaż jest to wyjątkowo niebanalna propozycja i wydawałoby się, że miejsc tego typu jest mało, możemy być zaskoczeni. Zarówno w Polsce, jak i w Słowacji, a nawet na Węgrzech jest wiele termalnych źródeł.

Jakie są najpopularniejsze źródła termalne?

Nasz kraj słynie z pięknych zakątków, ale raczej rzadko kojarzymy go ze źródłami termalnymi. Tymczasem jest ich w Polsce sporo. Nieraz organizacja wycieczek w swoich programach zahacza o którąś z miejscowości uzdrowiskowych. Najbardziej popularne źródła termalne znajdują się m.in. w Lądku-Zdroju, Uniejowie, Mszczonowie, Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, czy Jeleniej Górze.

Jeśli chcemy pobyt w termach połączyć ze zwiedzaniem zagranicznych miejscowości, wystarczy spojrzeć na źródła termalne znajdujące się na Słowacji i na Węgrzech. Współpracując z dobrym przewoźnikiem, transport osób za granicę, nie będzie stanowił problemu. Wśród słowackich źródeł termalnych, najchętniej odwiedzanych przez Polaków, bez zwątpienia jest Tatralandia, w której znajdziemy atrakcje dla całej rodziny.

Korzyści zdrowotne

Wybierając się w takie miejsca, jak źródła termalne, pierwszym, na co liczymy, jest relaks i odprężenie. Jednak korzyści zdrowotnych jest znacznie więcej, co wiąże się ze składem chemicznym wód. W wodach termalnych są obecne minerały takie jak siarczany, siarczki, potas i krzemionka. Wnikają one do naszego organizmu, po czym wpływają na sprawniejszą pracę układu krwionośnego, gospodarkę hormonalną.

Źródła termalne są wskazane przy rehabilitacji, ale także działają profilaktycznie w wielu chorobach. Poleca się je także osobom, których corocznie gnębi zimowa depresja. Przebywając w wodzie z bogactwem minerałów, można sobie doskonale poprawić nastrój.

Transport osób na sylwestra w termach

Sylwester w termach stanowi połączenie wyśmienitej rozrywki w niebanalnym miejscu z działaniami prozdrowotnymi. Kiedy już wybierze się miejsce, którego oferta będzie dopasowana do wszystkich uczestników zabawy, pora zastanowić się, jak dojechać. Niekoniecznie podróż autem będzie najszczęśliwszym wyborem. Czasem warto rozważyć przewóz osób. Transport osób na sylwestra jest atrakcyjny, jeśli jedziemy większą grupą, a lokalizacja jest daleko. Sylwester zazwyczaj wiąże się z wyższym kosztem pobytu niż zazwyczaj. Zatem budżet często jest nadwyrężony. Wynajem busa 9-osobowego będzie opcją wyjątkowo korzystną pod względem finansowym. Dużo mniej zapłaci się za przewóz grupy niż kilkukrotne tankowanie na trasie kilku samochodów.

Warto też zauważyć, że w okolicy Bożego Narodzenia i sylwestra panuje na drogach wzmożony ruch. Może pojawić się wiele niebezpiecznych sytuacji, a te zmniejszają bezpieczeństwo i prowadzą do wypadków. Decydując się na profesjonalny transport osób, powierza się swoje bezpieczeństwo kierowcy, który ma duże doświadczenie w dłuższych trasach. Do tego wypożyczalnia busów z kierowcą może obejmować dowóz w obie strony, dzięki czemu nikt nie musi siadać za kierownicą po szampańskiej nocy. Każdy w równym stopniu będzie mógł się bawić. Nie trzeba prowadzić samochodu przy dużym zmęczeniu, co zapewnia komfort podczas jazdy wszystkim pasażerom.

Tagi: , , , , , , , ,