Telefon696 700 345 E-mailklikbus@gmail.com
  • en
  • pl

Sylwester w gorących źródłach

Sylwester i Nowy Rok w gorących źródłach? Czemu nie! W okresie okołoświątecznym przekonywaliśmy się, że za naszą południową granicą mamy małą Islandię.

Sylwester w górachW podróży do słowackich gorących źródeł zaoferowaliśmy naszym klientom transport Katowice – Liptovski Mikulasz, gdyż to właśnie okolice regionu Liptów stwarzają świetną okazję do krótkiego, ale pełnego wrażeń sylwestrowego wypadu za południową granicę. Dobroczynne kąpiele i zwiedzanie okolic w dzień, a potem witanie Nowego Roku nas stokach Jasnej – oto przepis na udany odpoczynek.

Słowacja słynie z wielu źródeł leczniczych wód termalnych. Kąpiel w nich doskonale wpływa na problemy z reumatyzmem, podnosi odporność i ogólną wydolność organizmu. Jeśli dobroczynne działanie natury połączymy z profesjonalnymi zabiegami SPA i z wysiłkiem fizycznym, weekend u naszych sąsiadów okaże się cudowną receptą na szybką regenerację. W sam raz, by z impetem wkroczyć w nowy rok.

Położone w okolicach Liptovskiego Mikulasza Tatralandia oferuje dobroczynne źródła termalnej wody, aquapark ze zjeżdżalniami i basenami, sauny i zabiegi wellness. A to wszystko z widokiem na Zachodnie i Niskie Tatry. Mając do wybory tyle możliwości relaksu, najchętniej nie wychodziłoby się z wody, warto to jednak zrobić, ponieważ na tym absolutnie nie kończą się atrakcje regionu Liptów. Wśród naszych klientów ogromną popularnością zawsze cieszy się wycieczka Jaskinie Demianowskie. To cały system świetnie zachowanych słowackich jaskiń z okresu środkowego triasu, które można zwiedzać wraz z przewodnikiem.

Tagi: , , , ,