Telefon696 700 345 E-mailklikbus@gmail.com
  • en
  • pl

Sportowe emocje

Dwunaste Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej za nami! Towarzyszyliśmy kibicom w drodze na Turon Arenę w Krakowie i trzymaliśmy kciuki za naszą reprezentację.

Stadion

To był miesiąc prawdziwie sportowych emocji i duży logistyczny sprawdzian dla nas. Organizowaliśmy przewozy busami i autokarami na trasie Katowice – Kraków przez cały okres trwania rozgrywek. Polscy szczypiorniści już od jakiegoś czasu przyciągają uwagę i emocje miłośników sportu, ale organizowane w tym roku w naszym kraju mistrzostwa Europy to okazja, której po prostu nie można było przegapić. Dbaliśmy nie tylko o to, by kibice bezpiecznie dotarli na miejsce wszystkich rozgrywanych w stolicy województwa małopolskiego meczów faz grupowej, zasadniczej i finałowej, ale również o to, by miło spędzili czas podczas podróży i w samym Krakowie.

Transport Katowice – Kraków okazał się prawdziwą biało-czerwoną fiestą, pełną okrzyków i śpiewów zagrzewających naszą drużynę do walki o jak najlepszy wynik. Podróże na tej trasie są dla nas codziennością, gdyż wycieczka Kraków Stare Miasto na stałe gości w naszej ofercie. Turon Arena jest oddalona od ścisłego centrum o kilka kilometrów, więc pasażerom, którzy chcieli wykorzystać wyjazd jako okazję do zwiedzenia starówki, zagwarantowaliśmy obsługę również w zakresie poruszania się po mieście. Priorytetem była dla nas punktualność i dobra organizacja, tak aby wszyscy kibice na czas znaleźli się pod obiektem sportowym i nie musieli sobie zaprzątać głowy niczym z wyjątkiem przeżywania sportowych emocji.

Tagi: , ,